INDUSTRIALSPACE

Województwo Lubuskie, położone na granicy z Niemcami, jest jednym z najpiękniejszych regionów Zachodniej Polski.
Powierzchnia województwa wynosi 13 989 km2 i zamieszkuje tutaj 1 008,8 tys osób. Jak łatwo obliczyć zaludnienie nie jest wielkie i wynosi 72 osoby na km2.
mj@nextstepinvests.com
Tel.:+48 501 075 375
Pon - Pt 8:00-16:00
Strzelecka 1, Świebodzin

O nas

Industrialspace.pl to grupa firm zarządzana przez tych samych ludzi oferująca nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne do wynajęcia.

Firma buduje obiekty w formule BTS (Built to Suit) według indywidualnych wymogów swoich klientów. Do Państwa dyspozycji posiadamy własne biuro architektoniczne, które na etapie planowania włącza się w proces projektowy i technologiczny nieruchomości. Nasz bank ziemi zlokalizowany jest w województwie Lubuskim w następujących Strefach Przemysłowych: Świebodzin, Skwierzyna, Nowa Sól, Krosno Odrzańskie, Kożuchów, Sulechów. To co nas wyróżnia to własne tereny inwestycyjne z wydanymi pozwoleniami administracyjnymi na budowę. Dzięki temu modelowi nasz partner biznesowy od momentu pierwszego spotkania w ciągu 6 miesięcy może rozpocząć swoją działalność operacyjną w planowanej nieruchomości.

Nasza strategia

Przy budowie naszej strategii opieramy się na spostrzeżeniach rynkowych i sprawdzonych strategiach biznesowych. Skupiamy się na tworzeniu stałych relacji opartych na zaufaniu. To, co nas wyróżnia, to nasze głębokie zrozumienie potrzeb klientów oraz kreatywne, indywidualne podejście. Wiemy, że każdy biznes to ludzie: ich historie, pasje i wizje. Tworzymy. Spełniamy Twoje biznesplany.

Industrial Space – nieruchomości wielkopowierzchniowe